Account
Powrót

Zamówienie

Cart 1

Twój koszyk

Produkt Ilość Kwota
The Queen Sukienka - Beżowa Remove
6.500,00 
Wysyłka

Zamawiasz usługę szycia na miarę

Jesteś o krok bliżej do stworzenia swojej wymarzonej kreacji. Przed Tobą ważny etap, czyli zdjęcie miary. Dzięki temu będziemy w stanie uszyć sukienkę idealnie dopasowaną do Twojej sylwetki. By dostosować się do Twoich potrzeb, proponujemy trzy wygodne rozwiązania.

1. Umów się na wizytę w butiku: jeśli masz taką możliwość, zapraszamy do warszawskiego butiku Lany Nguyen, gdzie w przyjemnej atmosferze, zmierzy Cię projektantka lub profesjonalne krawcowe. Wszystkim zajmiemy się my, a Ty będziesz miała chwilę dla siebie.

2. Podaj wymiary online: możesz to zrobić sama, szybko i prosto, w zaciszu swojego domu. Na stronie Lany Nguyen znajdziesz przydatne wideo, które pomoże łatwo i przyjemnie przejść przez ten proces i doradzi, jak najlepiej zmierzyć się samemu. Zawsze możesz też skorzystać z pomocy asystentki atelier.

3. Podaj wymiary później: nie musisz tego robić w tym momencie. Zawsze możesz podać wymiary później, mailowo. W tym przypadku zadzwoni do Ciebie konsultant lub asystent atelier i dokładnie cię poinstruuje.

To nic trudnego! Pamiętaj, że na każdym etapie, możesz się z nami skontaktować, jesteśmy tu dla Ciebie. A co najważniejsze, jesteś coraz bliżej posiadania idealnie skrojonej kreacji!

Umów się na mierzenie w butiku

Jeśli masz taką możliwość, zapraszamy do warszawskiego butiku Lany Nguyen, gdzie projektantka lub krawcowe zmierzą Cię w profesjonalny sposób. Wystarczy umówić się na spotkanie. Wybierz datę, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin, by potwierdzić termin. Nie możemy się doczekać spotkania!

Wybierz dogodny termin

Proszę wybrać datę

Podaj wymiary online

Znasz swoje wymiary? Wpisz je poniżej. Jeśli będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości, na pewno się z Tobą skontaktujemy. W razie niepewności, TUTAJ najdziesz przydatne wideo, które pomoże łatwo i przyjemnie przejść przez ten proces i doradzi, jak najlepiej zmierzyć się samemu. Na każdym kroku możesz też skontaktować się z asystentem atelier. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Podaj swoje wymiary

Brakuje któregoś z wymiarów bądź jest niepoprawny

Jak się mierzyć?

Dane płatności

Twoje zamówienie

Za darmo!
Produkt Kwota
The Queen Sukienka - Beżowa  × 1 6.500,00 
Kwota 6.500,00 
Wysyłka
  • 1-2 dni robocze

Metody wysyłki zostaną zaktualizowane podczas składania zamówienia.

Oblicz koszty wysyłki
Łącznie 6.500,00  (zawiera 1.215,45  VAT)

Płatność

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Legginsy treningowe