LOADING

O nas

O LANIE

Naszą siłą jest różnorodność i wyjątkowość. Nie ma dwóch takich samych sylwetek, jak i dwóch takich samych ludzi, czy osobowości. Każdy z nas jest inny i na swój, indywidualny sposób piękny.

To ważne założenia Lany Nguyen, dla której na pierwszym miejscu w projektowaniu jest podkreślanie, że różnorodność jest wspaniała. 

Jako projektantka mody, inspiruję się wyjątkowością ludzi. Uważa, że każdy ma swoją historię do opowiedzenia i własny sposób wyrażania siebie poprzez ubiór. Dlatego też stawia na to, aby jej projekty były odzwierciedleniem tej bogatej palety indywidualności.

W jej twórczości, przejawia się to w odważnym połączeniu różnych form, kolorów, faktur i  tkanin. Lana szczególną uwagę przywiązuje do detali, dzięki którym projekt nabiera niepowtarzalnego uroku i staje się charakterystyczny dla jej stylu. 

Z głową pełna pomysłów, Lana Nguyen nadaje ton autorskiej marce. 

Dzięki wielokulturowym wychowaniu w sposób otwarty postrzega świat i tworzy markę skierowaną do osób o różnorodnych stylach i potrzebach.

Lana wierzy, że różnorodność jest wspaniała i pragnie, aby jej projekty przekazywały tę ideę. Chce, aby każdy, kto nosi  jej ubrania, czuł się pięknie i wyjątkowo. To właśnie różni ludzie, ich sylwetki, style, osobowości i historię oraz unikalne piękno stanowią dla niej nieskończoną inspirację w pracy projektanta mody.

O MARCE – HISTORIA POWSTANIA

Czasem, kiedy ktoś inny wierzy w Ciebie bardziej, niż Ty sam, to zaczynają rosnąć Ci skrzydła – Lana Nguyen

Wszystko zaczęło się od  spotkania na kawie i prostej sugestii przyjaciela – „Dlaczego nie zrobisz pokazu podczas jednego z nadchodzących wydarzeń?” Jej przyjaciel pracował wówczas w jednym z warszawskich klubów.

Lana natomiast była studentką drugiego roku studiów i nie wierzyła w swój talent ani umiejętności. Jedynie co miała, to uszytą kolekcję na zbliżające się egzaminy zaliczeniowe. Jej przyjaciel potajemnie wysłał jej prace do mediów i nagle w przeciągu kilku dni Lana dostała ogrom bezinteresownego wsparcie ze strony Agencji PR, fotografów, agencji modelek, którzy byli gotowi ją wesprzeć w jej debiutanckim pokazie – to oni pierwsi uwierzyli w jej talent. I tak odbył się jej pierwszy pokaz w 2011 roku, który ku jej wielkiemu zaskoczeniu został odebrany z wielkim uznaniem i owacjami na stojąco.

Ten magiczny moment, o którym przyszła projektantka nawet nie śniła ukształtował jej drogę i  zapoczątkował powstanie marki Lana Nguyen w 2011 roku.

Lana po dziś dzień jest bardzo wdzięczna za ten moment, a przede wszystkim za ludzi którzy uwierzyli w nią bardziej niż ona sama.

Dziś marka ma dwie główne linie LANA i Lana Nguyen Wedding.

LINIA LANA

Linia Lana to kolekcje na co dzień, na te romantyczne dni jak i te pełne otulenia i komfortu. Jednego dnia stawiasz czoło codziennym obowiązkom, kolejnego oddajesz się swojej pasji, albo siedzisz z książką w parku, a następnego wieczoru, masz ochotę tańczyć i bawić się na parkiecie. Na każdą z tych okazji znajdziesz stylizację w naszej kolekcji, która pozwoli Ci wyrazić swój wewnętrzny blask. Każdy z nas jest inny, ale jedno jest pewne, nowy dzień rodzi nowe wyzwania i okazje do stworzenia looku wyrażającego Ciebie.

Wiemy, że każdy z nas ma w sobie wiele różnych stylów i nastrojów. Jednego dnia chcemy czuć się uroczo, romantycznie, zmysłowo, a innego dnia potrzebujemy czuć się swobodnie i komfortowo – w kolekcji Lana znajdziesz pełen wachlarz stylizacji, które będą Ci towarzyszyć w każdym dniu.

Linia Lana jest taka sama jak Ty. Niezależnie od nastroju i aktywności w naszej kolekcji znajdziesz coś dla siebie. Rozmarzona dziewczyna z książką w parku? Dusza towarzystwa na imprezie? A może otulona kocem oglądając seriale? LANA powstała z myślą o każdym dniu w naszym życiu i jest połączeniem wszystkich nastrojów towarzyszących Ci przez cały tydzień.
Modne projekty z wyróżniającymi się akcentami podkreślą twój styl i indywidualność, ponieważ chcemy żebyś zawsze czuła się wyjątkowo Wyrażaj siebie poprzez ubiór i podkreślaj swoją sylwetkę dzięki szerokiemu wachlarzowi krojów dostępnych w naszej linii. 

Częścią filozofii naszej marki jest również zrównoważona produkcja. Dzięki temu, że każda nowa kolekcja jest dostępna w opcji pre-order wiemy na jaką ilość ubrań jest zapotrzebowanie i pozwala nam to uszyć produkty  po złożeniu przez Ciebie zamówienia. To rozwiązanie pozwala nam uniknąć nadprodukcji i dbać o środowisko, a także czyni nasze kolekcje wyjątkowymi.
Nasza marka nie ogranicza się do jednego stylu, znajdziesz tu romantyczne ubrania  na co dzień, sukienki na przyjęcia jak i suknie na specjalne okazje. Wszystko zależy od Ciebie i tego jak chcesz wyglądać danego dnia. 

LANA JEST TAKA JAK TY

Romantyczna, sensualna, niesamowicie intrygująca, silna. Kobieta Lany Nguyen jest wrażliwa na piękno, lubi dobrze wyglądać, ale ceni sobie wygodę. Jest każdą z nas – dziewczyną z metra, zaczytaną w książce, śmiejącą się przy stole obok w kawiarni koleżanką, spacerującą w zwiewnej sukience po parku kobietą. Nosząc projekty Lany Nguyen może poczuć się pewnie i wyjątkowo. Dzięki naszym projektom nie musisz wybierać między modą a wygodą. Nasze kobiece, romantyczne i oryginalne produkty są Twoimi przyjaciółmi w pogoni za pewnością siebie i stylem. 

FOLLOW US:
TOP
KOSZYK ZAKUPÓW 0
Dodano do ulubionych Przeglądaj ulubione